Pro Relax

Jaemüük: 215.60 €
Punktid: 110.00VP
Laos

Stressitaluvus

Rahulikkus


Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


Ole rahulik oma tervise suhtes

Meie tervis kannatab sageli stressi ja murede tõttu. Kiiresti muutuv maailm tekitab meile igapäevaselt ärevust. Kolossaalne muutuste tempo ei lase meil end stabiilselt tunda ja tekitab sageli ebakindlust parema või lihtsalt rahulikuma homse suhtes. Jah, stressist on saanud meie kaaslane ja me seisame igapäevaselt silmitsi stressirohkete olukordadega. Teadlased ei kahtle, et stress on ka üks meie tervise peamisi vaenlasi.

Et stressiga tõhusalt toime tulla, peame hoolitsema normaalsete kognitiivsete ja psühholoogiliste funktsioonide ning korraliku aju toimimise eest. Hea mälu ja korralik tajumine võivad hoida meid ülekoormuse eest.

Pro Relax komplekt on loodud selleks, et rahustada meie närve ja anda meile kiirestirgelises maailmas väike hingetõmbeaeg ning toetada meie kognitiivseid võimeid. Komplekti koostis on loodud selleks, et suurendada stressitaluvust, ilma et see tekitaks väsimust.

Olge rahulik oma tervisele!

Gotu Kola ehk Aasia kilbirohi on taim, mida on inimkonnale tuntud juba tuhandeid aastaid. Kuigi teadlased alles avastavad selle uusi omadusi, on juba teada, et see ühtlustab suurepäraselt vereringesüsteemi funktsioone ja toetab normaalseid kognitiivseid funktsioone, st keskendumisvõimet ja mälu.

Hops & Valerian koos passioonilillega on toode, mis on mõeldud stressi vastu võitlemiseks. Valerian (valerian) soodustab tervislikku und, humal (humal) mõjub rahustavalt ja kannatuslill (passionlill) suurendab stressitaluvust.

Komplektis ei saa puududa letsitiin, mida leidub meie organismis ja mis on väga oluline element aju- ja närvikoes.

Magneesium on suurepärane magneesiumi allikas, mis komplektis on oluline väsimuse vastu võitlemiseks ja ka korralike psühholoogiliste funktsioonide säilitamiseks.

Ei ole vaja kedagi veenda, kui olulised on meie tervisele oomega 3 rasvhapped. Super Omega 3 EPA on lisatud Pro Relax komplekti tänu selle dokosaheksaeenhappe sisaldusele, mis vähemalt 250 mg suuruses tarbimisel avaldab positiivset mõju ajufunktsioonile.

B-vitamiinikompleks on loomulikultB-vitamiinide allikas, millest kõige populaarsem mõjub positiivselt psühholoogilistele funktsioonidele ja aitab võidelda väsimustunde vastu.

Komplekti on lisatud ka D3-vitamiin, mis on igapäevaselt hädavajalik.


Komplekti koostis:
Gotu Kola
Humal ja valerian koos passioonilillega
Lecytyna
Magneesium
2 x Super Omega 3 EPA
B-vitamiini kompleks
D3-vitamiin


Soovitatav tarbimine:
Kasutage kõiki komplektis olevaid tooteid vastavalt etiketil toodud soovitustele.

Jäta kommentaar Pro Relax

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
28/03/2021

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Pro Relax

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!