Pro Immune

Jaemüük: 215.60 €
Punktid: 110.00VP
Laos

Tugev immuunsus!


Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


Tugev immuunsus

Pro Immune komplekti loomisel võtsime arvesse, et immuunsüsteemi seisund ei sõltu ainult ilmastikutingimustest, vaid eelkõige sellest, mis toimub meie kehas. Anname teile komplekti, mis tugevdab teie immuunsüsteemi igakülgselt.

Immuunsus vajab rohkem tähelepanu!

C-vitamiin on esimene asi, mis meile pähe tuleb, kui me mõtleme immuunsuse tugevdamisele. Meie toote igas tabletis on kuni 1000 mg L-askorbiinhapet.

Oliivileht või tegelikult selle ekstrakt aitab säilitada immuunsust ka kõige raskemates tingimustes ja toetab ka ülemisi hingamisteid.

D3-vitamiin on kasulik immuunsüsteemile, kuid on oluline ka luudele ja lihastele.

Keegi ei pea kellelegi selgitama, kui palju küüslauk immuunsust tugevdab. Kuid küüslauk on nii palju enamat! See aitab säilitada tervet maksa ja normaalset kolesteroolitaset.

Zinc ALT on täiuslik kombinatsioon lutsernist, tüümiani lehtedest, vetikatest ja tsingist. Immuunsuse võtmeks on siin tüümiani lehed, millel on antibakteriaalsed omadused ja mis soodustab organismi loomulikku kaitsevõimet. Tsink on paljude ensüümide aktiivne komponent, mis vastutavad immuunsüsteemi optimaalse toimimise eest.

Pro B11 sisaldus Pro Immune komplektis on täppi. Toode rikastab bakterifloorat 11 bakteritüvega. Seedetrakti tervis on kriitilise tähtsusega, et hoida teie immuunsüsteemi sobival tasemel.

Immune Formula on imeline segu hiina meditsiinist tuntud seente (cordyceps, maitake, trutovik lauk), samuti beetaglükaanide, arabinogalaktaani ja ternespiima koostisega.

Defence Maintenance on immuunsuse toetamiseks mõeldud toode. C-, A- ja E-vitamiinide kombinatsioon kurkumi, seleeni ja tsingiga on täiuslik segu immuunsüsteemi toetamiseks.


Komplekti koostisosad:
Tsink ALT.
Küüslauk
Defence Maintenance
Immuunsüsteemi valem
2 x oliivilehed - ekstrakt
Pro B11
C-vitamiin Bioflavonoidid
D3-vitamiin


Soovitatav tarbimine:
Kasutage kõiki komplektis olevaid tooteid vastavalt etiketil toodud soovitustele.

Jäta kommentaar Pro Immune

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
03/05/2023

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Pro Immune

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!