Super Start your Health

Jaemüük: 215.60 €
Punktid: 110.00VP
Laos

Olge terved aastaringselt!


Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


Muuda ennast! Muutke oma tervist paremaks.

Super Start for Health on juba aastaid olnud meie klientide lemmikkomplekt. Selle koostis ei ole muutunud vaatamata aja möödumisele ja paljudele uutele toitumissuundadele. Selles on ühendatud Nature's Sunshine'i enimmüüdud tooted ja see kombinatsioon on endiselt ideaalne komplekt kõigile, kes on otsustanud muuta oma elustiili ja võtta oma tervise tõsiselt käsile.

Võtke oma tervisele ettevaatusabinõu!

Kas on aeg enda eest hoolitseda? Kas soovite parandada oma tervist, oma vormi, oma heaolu? Palju õnne! See on kahtlemata teie elu parim otsus. Teeme seda! Alusta nagu sajad meie rahulolevad kliendid, kes on valinud Super Start for Health. Nende otsus muuta oma elustiili oli tugev ja pakutav komplekt tegi selle veelgi tugevamaks.

Pakkudes Super Omega 3 EPA-s leiduvad olulised oomega-3 rasvhapped, Zambrosa tugevad antioksüdandid, Bifidophilus Bacteria kapslite probiootilised bakterid koos maailma kõige populaarsemate vedel klorofüll, samuti looduslik energiaannus Solsticist ja kaltsiumist koos D-vitamiiniga aitavad teil oma plaane ellu viia ja saavutada soovitud tulemusi kiiremini. Komplekti kuulub ka Tei Fu massaažilotsioon, mida meie kliendid nimetavad esmaabikomplektiks tuubis.


Komplekti koostis:
Bifidofiluse bakterid
Vedel klorofüll
Solstic Energy from Nature
Super Omega 3 EPA
Kaltsium pluss D-vitamiin
Zambrosa


Soovitatav tarbimine:
Kasutage kõiki komplektis olevaid tooteid vastavalt etiketil toodud soovitustele.

Jäta kommentaar Super Start your Health

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
06/02/2021

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Super Start your Health

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!