Immuunivormel ( 90 kapslit)

Jaemüük: 45.90 €
Punktid: 23.43VP
Laos
  • 90 kapslit (kuni 45 päeva pakkumine)
  • Sisaldab ternespiima, mis võib olla kasulik spordi harrastajatele
  • Sobib kasutamiseks immuunsüsteemi stressi ajal

Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


Immuunivormel
TOIDULISAND

Kas teadsite?
Immuunsüsteem on organismi kaitsevõime mikroobide, viiruste ja muude sissetungijate vastu. Tüümusnääre, põrn, mandlid, adenoidid ja lümfisõlmed koos mitmesuguste valgeliblega töötavad koos, et kaitsta organismi.
Immuunsüsteem töötab koos teiste kaitsvate kehasüsteemidega, nagu nahk, mis moodustab füüsilise barjääri võõrkehade vastu, ja hingamisteede süsteem, mis kasutab köha, et vabaneda sissehingatud mikroobidest ja saasteainetest. Kui võõrmaterjalid ületavad organismi muud kaitsemehhanismid, hakkab tööle immuunsüsteem (kaitsesüsteem).
Me elame looduslikke ja inimtekkelisi saasteaineid sisaldavas maailmas, mis koos halva toitumise ja muude kahjulike mõjudega, nagu suitsetamine ja vähene puhkus, võivad vähendada organismi loomulikku kaitsesüsteemi. Seetõttu on tasakaalustatud toitumine tõenäoliselt kõige olulisem aspekt terve immuunsüsteemi säilitamisel.
Millised on eelised?
Immune Formula on kombinatsioon beetaglükaanidest, arabinogalaktaanist, ternespiimast, cordyceps mütseelist maitake tervest seenest ja reishi seenemütseelist.
See on immuunsüsteemi jaoks koostatud looduslike koostisosade segu, mis toimib ka antioksüdandina, et tugevdada organismi. Beeta-glükaanid on looduslikult esinevad polüsahhariidid. Ternespiim sisaldab immunoglobiini.
Antioksüdandid on keha loomulik kaitsja ja meie parim kaitse vabade radikaalide kahjustuste vastu. Antioksüdandid on tuntud oma funktsiooni poolest rakkude kaitsmisel kahjustuste eest, kuid neil on ka võimas mõju naha tervisele.
Probleemid antibiootikumidega:
- Antibiootikumid on antibakteriaalsed ja neil puudub mõju viirustele, seentele või parasiitidele.
- Antibiootikumid tapavad sõbralikke baktereid, mis võimaldab pärmidel ja nakkuslikel bakteritel paljuneda, nõrgestades seega immuunsüsteemi.
- Antibiootikumide liigne kasutamine tekitab antibiootikumidele resistentsed bakterid.
- Antibiootikumidele resistentsed haigustüved on nüüd arenemas, mis sunnib inimesi otsima looduslikke alternatiive.

KOOSTISOSAD:
Beeta-glükaanipulber, arabinogalaktanipulber, ternespiimapulber (piim), Cordyceps sinensis mütseelipulber (soja), Grifola frondosa ekstrakti pulber, Ganoderma lucidum mütseelipulber, paakumisvastane aine: tselluloos, kapsli kate (želatiin, vesi).


KESKKONNAOSAD (3 kapslis):
Beeta-glükaanid (ekstraheeritud Saccharomyces cerevisiae pärmist) ....................................... 600 mg
Arabinogalaktan (wyekstraktowany z Modrzewia (Larix spp.)) .......................................... 300 mg
Ternespiim ................................................................................................................................... 150 mg
Cordyceps sinensis mütseel ................................................................................................. 60 mg


SOOVITATAV PÄEVANE ANNUS:
Võtke 3 kapslit päevas söögikordade vahel.


SÄILITUSTINGIMUSED
Hoida jahedas ja kuivas kohas. Hoida väikestele lastele kättesaamatus kohas!

Ärge ületage soovitatavat päevakogust! Kui te võtate ravimeid, pidage enne kapslite võtmist nõu oma arsti või apteekriga.

Jäta kommentaar Immuunivormel ( 90 kapslit)

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
01/07/2022

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Immuunivormel ( 90 kapslit)

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!