Tsink

Jaemüük: 15.50 €
Punktid: 7.94VP
Laos
  • 120 tabletti (120 päeva pakkumine)
  • Sisaldab 150% päevasest NRV-st
  • Spetsiaalselt koostatud tõhusaks imendumiseks

Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


ZINC ALT

TOIDULISANDID

Kas teadsite?
Kehas leidub rohkem tsinki kui mis tahes muud mikroelementi, välja arvatud rauda. Suhteliselt suures koguses leidub seda luustikus ja lihastes ning see on levinud ka eesnäärmes ja võrkkestas, seega on see mikroelement üldise tervise jaoks äärmiselt oluline. Siiski tundub, et tsink kaob organismist kergesti.
Millised on selle eelised?
Tsink on oluline mineraal, mis on enam kui 300 ensüümi koostisosa ja toetab mitmesuguseid tervisele kasulikke omadusi, sealhulgas head immuunsüsteemi toimimist, kudede paranemist ja haavade parandamist. Tsink on ka antioksüdant, mis aitab kaasa rakkude kaitsmisele oksüdatiivse stressi eest,
Tsinki kasutatakse luude, juuste, naha, nägemise ja immuunsüsteemi normaalse toimimise tagamiseks. Seda kasutatakse valkude sünteesiks ning see säilitab ka süsivesikute, rasvhapete, makrotoitainete ja A-vitamiini normaalset ainevahetust. Tsink aitab kaasa normaalsele kognitiivsele funktsioonile, normaalsele viljakusele ja reproduktiivsusele ning on vajalik lävendi ulatuses, et säilitada normaalne testosteroonitase. Rasedad ja imetavad naised vajavad täiendavat tsinki. Nature's Sunshine's Zinc on saadud tsingiglükonaadist ja iga tablett sisaldab 15 mg, mis on 150% päevasest toitainete kontrollväärtusest. Tõhusamaks imendumiseks ja maksimaalse kasu saamiseks on see kombineeritud rikkalikus looduslikus baasis, mis koosneb merevetikast, lutsernirohtu ja tüümianirohtu. Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

KOOSTISOSAD:
kandja: kaltsiumfosfaadid; tsingiglükonaat; paakumisvastane aine: tselluloos; merevetikad; lutsernitaim; tüümiani lehed; paakumisvastane aine: magneesiumstearaat.


PEAMISED KOOSTISOSAD:
Sisaldus soovitatavas annuses (1 tableti):
Tsink................................... 15 mg / 150% RDI*
Merevaigu lehed ja varred........................85 mg**
Lutsern..................................................27 mg**
Tüümianilehed........................................ 27 mg**
*RDI - referentspäevane tarbimine.
** - RDI ei ole täpsustatud.


SOOVITATAV KASUTAMINE:
1 tablett päevas söögi ajal.
Mitte ületada soovitatud päevast annust.


SÄILITUSTINGIMUSED:
Säilitada kuivas ja jahedas kohas, väikelastele kättesaamatus kohas.

Nature's Sunshine's Zinc on saadud tsingiglükonaadist ja iga tablett sisaldab 15 mg, mis on 150% päevasest toitainete kontrollväärtusest.

Jäta kommentaar Tsink

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
07/10/2021

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Tsink

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!