Lagritsajuur

Toote kood: 420
Jaemüük: 25.10 €
Punktid: 12.78VP
Laos
  • 100 kapslit (16-päevane varu)
  • Taimne valem
  • Lagritsal on adaptogeensed, tasakaalustavad omadused

Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


Kas teadsid?
Lagrits kuulub liblikõieliste perekonda ja tasub märkida, et Glycyrrhiza glabra on tavaliselt sort, millele viidatakse, kui räägitakse lagritsajuurest, see liik on peamiselt pärit Euroopast ja Aasiast. Lagritsat kasutatakse hästi kondiitritoodete maitseainetena ja seda võib populaarsemalt nimetada "magusaks juureks".
Millised on selle kasulikud omadused?
Lagritsat tuntakse ka "magusa juure" nime all, mida kasutatakse hästi kondiitritoodete maitseainena, kuid selle väärtus ulatub kaugemale ning lagritsat kasutatakse meditsiiniliselt juba mitu tuhat aastat tagasi.
Lagritsajuure on traditsioonilised ravimtaimede uurijad kasutanud üldiseks toidulisandiks, hingamisteede toetamiseks ning maksa- ja näärmesüsteemi toetamiseks. Lagritsat lisatakse enamikku Aasia ravimtaimede kombinatsioonidesse, et tasakaalustada teisi ravimtaimi ja edendada elujõudu. Ta on tuntud kui kogu keha tasakaalustava aine ja budistlikud mungad kasutasid seda enne meditatsiooni meele puhastamiseks.
Lagrits sisaldab triterpenoidseid saponiini, flavonoide, isoflavonoide, magneesiumi, räni, naatriumi ja muid kasulikke koostisosi. Flavonoidid on taimedes leiduvad polüfenoolsed ühendid. Nad sisaldavad antioksüdantseid omadusi, mis aitavad kaasa rakkude kaitsmisele oksüdatiivse stressi eest.
Koostisosad: Süsivesikud, mis on valmistatud ja sisaldavad ka suhkruroosi, mis on valmistatud ja mida on võimalik kasutada: Lagritsajuur (Glycyrrhiza glabra), kapslikest (želatiin, vesi). Paakumisvastased ained; magneesiumstearaat, ränidioksiid.

Soovitus: Võtke kaks kapslit koos toiduga kolm korda päevas.

Ärge ületage soovitatud päevast annust.

Iga kuus kapslit sisaldab: Lagritsajuure 2376 mg.

Jäta kommentaar Lagritsajuur

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
24/06/2021

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Lagritsajuur

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!