Lagritsajuure NSP

Jaemüük: 25.10 €
Punktid: 12.78VP
Laos
 • Tagab ülemiste hingamisteede normaalse toimimise.
 • Aitab kaasa immuunsuse tugevdamisele.
 • Aitab kaasa emotsionaalse tasakaalu säilitamisele.
 • Stimuleerib kognitiivset tegevust.
 • Toetab seedetrakti.
 • Kaitseb mao ja soolte limaskesta.
 • Toetab reproduktiivse süsteemi toimimist.
 • Edendab eesnäärme tervist.
 • Aitab säilitada terve välimusega nahka.

Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


Lagritsajuure NSP - toidulisandi koostis ja toime, soovitused kasutamiseks

Lagrits, lagrits või kollane juur on mitmeaastane taim, mille võimas risoom on tuntud oma ainulaadsete omaduste poolest. Esimesed teated selle kohta võib leida iidsest Hiina traktaadist "Book of Herbs", mis oli tollaste ravitsejate peamine teadmiste allikas.

Juba rohkem kui kolm aastatuhandet tagasi hinnati lagritsajuure võimet parandada tervist ja pikendada noorust. Idas seostati seda traditsiooniliselt pikaealisuse suurendamise ja kõigi kuue meele parandamisega. Iidsetel aegadel kasutati juurt laialdaselt Assüüria meditsiinipraktikas ning seejärel hinnati selle raviomadusi ka iidse Egiptuse meditsiinis.

Lagrits on eriti tuntud selle poolest, et see on kasulik hingamisteedele tänu oma glütsürrisiinisisaldusele, mis stimuleerib hingamisteede sekretsiooni. See muudab selle suurepäraseks vahendiks köha ja muude hingamisteede haigustega seotud sümptomite leevendamiseks.

Lagritsajuure kasutatakse ka seedimise parandamiseks ja loodusliku vahendina maohaavandite ravimisel tänu selle ümbritsevatele ja elavdavatele omadustele. Selle antioksüdantne toime ja immunomoduleeriv toime aitavad tugevdada organismi üldist kaitsevõimet, suurendades vastupanu erinevatele infektsioonidele.

Lagritsat on pikka aega kasutatud detoksikatsiooni vahendina, et kõrvaldada organismist toksiine, mistõttu on see paljude traditsioonilise hiina meditsiini ravimite oluline osa.

Selle kolesterooli alandavad omadused ning põletikuvastane, lahtistav ja diureetiline toime teevad sellest väärtusliku ressursi tervikliku tervise parandamisel.

See toode mitte ainult ei paranda füüsilist tervist, vaid edendab ka elukvaliteeti ja pikaealisust, muutudes väärtuslikuks komponendiks looduslike abinõude kogumis.

Lagritsajuure kasulikud omadused, keemiline koostis

 • Seedetrakti toetamine: lagritsa parandab seedetrakti funktsiooni, suurendades kaitsva lima eritumist, on kerge lahtistav toime.
 • Hingamisteede funktsiooni taastamine: seda kasutatakse hingamisteede haiguste sümptomite leevendamiseks, vähendades kopsude ja bronhide lima tihedust ja suurendades selle voolavust.
 • Viirusnakkuste vastu: uuringud on näidanud, et glütsürrisiin võib aidata "säilitada" B-hepatiidi viirust, piirates selle levikut.
 • Vähi kaitse: glütsürrisiin võib siduda toksiine ja vabu radikaale, mis võib takistada kasvajate teket.
 • Seedetrakti kaitse: kuna see ei pärsi organismi enda maohappe tootmist, on organismi sisekudede kaitse infektsiooni eest, soodustades seega tervislikku seedimist.
 • Mõju endokriinsüsteemile: hormonaalne tasakaal normaliseerub ja naatriumi tase organismis taastub.
Komponent Ained
Orgaanilised happed Õunhape, sidrunhape, merevaikhape
Vitamiinid A, B1, B2, B5, B6, B9, B12, C, D, E, K, RP
Mineraalained Kaalium, kaltsium, magneesium, tsink, seleen, vask, mangaan, raud, fosfor, naatrium.
Muud Beeta-karoteen, koliin

Teaduslikud uuringud ja artiklid lagritsajuure kohta

 1. Lagritsajuurepõletikuvastased omadused võivad vähendada kroonilist põletikku ja minimeerida selliste haiguste nagu südamehaigused, artriit ja diabeet. Enam kui 93 teadusliku uuringu analüüsid* toetavad neid tulemusi, tuues esile ühendis sisalduvad kasulikud flavonoidid kui selle terapeutilise toime võtmetegurid. *Artikkel on esitatud inglise keeles. Allikas.
 2. Uuring* näitab tõhusust hammaste lagunemise ennetamisel , kui seda kasutatakse lagritsiekstrakti suuvees. *Artikkel on esitatud inglise keeles. Allikas.
 3. Lagritsajuur võib oluliselt leevendada kõhuhäirete sümptomeid ja võtta ära kõrvetised. Artikkel on esitatud inglise keeles. Allikas.

NSP klubi toitumisnõuded

Lagritsajuure NSP soodustab bronhide ja kopsude detoksikatsiooni, mis on eriti väärtuslik suitsetajatele ja neile, kes soovivad harjumusest loobuda. See ravimtaim aitab puhastada hingamisteid mürgistest ainetest, sealhulgas tõrvast, mis hõlbustab kopsude taastumist ja toimimist.

Lagrits on tuntud oma positiivse mõju poolest endokriinsüsteemile, eriti neerupealistele. See muutub eriti oluliseks, kui esineb selline seisund nagu neerupealiste väsimus. See aitab tõhusalt taastada neerupealiste funktsiooni ja toetab hormonaalset tasakaalu.

Koostis

Toode sisaldab 100 kapslit.

1 kapsel sisaldab: Lagritsajuure pulber (Glycyrrhiza glabra) - 396 mg. Abiained: magneesiumstearaat, rasvhapete magneesiumsoolad, želatiin.

Kasutamine

2 kapslit 3 korda päevas koos toiduga. Päevane norm on 2376 mg toimeainet (6 kapslit). Ärge ületage soovitatud päevast annust.

Vastunäidustused

Lagrits võib tõsta vererõhku ja eemaldada organismist kaaliumi, mistõttu on selle kasutamisel vaja olla ettevaatlik, eriti rasedatel ja diureetikume võtvatel inimestel.

Hüpertensioon, maksapuudulikkus, maksatsirroos, kaaliumipuudus veres.

Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana/

Enne kasutamist on soovitatav konsulteerida spetsialistiga.

Säilitamistingimused

Külmas, kuivas kohas, otsese päikesevalguse eest kaitstult.

Jäta kommentaar Lagritsajuure NSP

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
24/06/2021

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Lagritsajuure NSP

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!