Silver Shield (118 ml)

Jaemüük: 31.60 €
Punktid: 17.31VP
Laos
  • 118ml (umbes 24 portsjonit)
  • Sisaldab 18 ppm bioloogiliselt kättesaadavat hõbedat ja on mittetoksiline.
  • Võib kasutada veepuhastusvahendina

Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


Kas teadsid?
Üldised nakkustõrjetavad ja hea hügieen aitavad vähendada kõikide viiruste, sealhulgas gripi levikut. Ärge unustage köhides või aevastades nina ja suu kinni katta, kasutage võimaluse korral taskurätti ja visake see kohe ära. Samuti on oluline regulaarselt puhastada kõvad pinnad, näiteks uksekäepidemed, ning pesta sageli käsi, et vähendada viiruse levikut teistele inimestele. Toimib *EPA heakskiidetud pinnapuhastusvahendina.
Millised on eelised?
Puhastage ja kaitske Silver Shieldiga. Teaduslikud uuringud näitavad, et sellel hõbeda vormil on märkimisväärne mõju paljudele pinnaorganismidele. Uuringud näitavad, et kolloidne hõbe deaktiveerib bakterite, seente ja viiruste ainevahetuse ja paljunemise eest vastutavad ensüümid.
Nature's Sunshine's Silver Shield™ Aqua Sol tehnoloogiaga, on tugev mikroobibarjäär ja pinnapuhastaja. Kui seda kasutatakse veepuhastusvahendina, tagavad selle peene osakeste suurusega kolloidid maksimaalse tõhususe ohutuks ja tõhusaks tooteks, mis on täiesti mittetoksiline. Vaid üks teelusikatäis (5 ml) annab täis 100 mcg ehk 18 miljondikosa (ppm) puhast hõbedat, ilma raskmetallide saasteta. Silver Shield™ on maitsetu ja lõhnatu.

Koostisosad: Silver Silver Silver (Silver Silver Silver) on üks koostisosa, mis on mõeldud kasutamiseks, et vältida kahjulike mõjude tekkimist: Kogus 5ml portsjoni kohta: Deioniseeritud vesi, hõbe (kolloidne) 100 mcg.

Mõõtmisandmed: 1 teelusikatäis (5ml)

Soovitatav maksimaalne päevane kasutus: kolm teelusikatäit. Iga teelusikatäis annab 100mcg (18ppm) puhast hõbedat.

Märkus: Mitte segada soola või soolaste vedelikega.

Ärge tarbige lahjendamata kujul.

Ei ole mõeldud saastunud vee täielikuks steriliseerimiseks.

Ei ole ette nähtud pikaajaliseks kasutamiseks.

Jäta kommentaar Silver Shield (118 ml)

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
04/05/2023

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Silver Shield (118 ml)

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!