Täiuslikud silmad

Jaemüük: 41.90 €
Punktid: 21.38VP
Laos
  • Telefonid, tahvelarvutid, televiisorid ja arvutid koormavad teie nägemist.
  • On aeg hoolitseda oma nägemise eest.
  • Hoidke oma silmad terved ja kaitstud Perfect Eyes'i võimsate antioksüdantidega.
  • Luteiin, zeaksantiin, beetakaroteen, kurkum ja teised toitained aitavad teie silmadele ja nägemisele.
  • 1 purk - 60 kapslit

Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


Miks Perfect Eyes?

See karotenoidirikas koostis põhineb 2001. ja 2006. aasta AREDS-uuringu tulemustel. Esimeses uuringus leiti, et C- ja E-vitamiinide, beetakaroteeni, tsingi ja vase segu aitas viie aasta jooksul 25% võrra vähendada edenenud vanusega seotud makulaarse degeneratsiooni (AMD) riski. Teises uuringus lisati segule luteiini, zeaksantiini ja oomega-3-rasvhappeid, mis andsid lisakasu. Meie luteiinipartner Indias tarnib kohalikele põllumajandustootjatele GMO-vabasid seemneid ja on täielikult pühendunud jätkusuutlikkusele. Samuti teevad nad koostööd Shankar Indian Ophthalmological Institute'iga, et pakkuda kohalikele elanikele tasuta silmauuringuid, prille ja katarakti ravi, mis on Indias tavaline pimedaks jäämise põhjus.

Perfect Eyes'i ajalugu

  • Beetakaroteen on kollane või oranž pigment, mis annab värvi paljudele köögiviljadele, puuviljadele, lilledele ja teistele taimedele. See kristalliseeriti esimest korda 1831. aastal porgandijuurtest. Beeta-karoteen tähendab "porgand B", kreeka keelest beeta + ladina keeles carota. 1851. aastal leiutas Hermann von Helmholtz oftalmoskoobi, mis viis inimese silmamuna fovea avastamiseni. Selles makula piirkonnas on tihedalt paiknevad koonusjad rakud ja see vastutab nägemisteravuse eest, mida on vaja igapäevaste tegevuste, näiteks näo äratundmise ja lugemise jaoks. Alles 1988. aastal tuvastasid teadlased luteiini, zeaksantiin ja mesoseaksantiin kui makula põhikomponendid. See piirkond on kollane, sest sinna talletatakse värvilistest toiduainetest imendunud pigmendid.
  • Mustikaid, mida tuntakse ka lehtmustikate ja Euroopa mustikate nime all, on traditsiooniliselt kasutatud soolevalude leevendamiseks ja suukaudseks kasutamiseks. Kodumaa on Põhja-Euroopa. Teise maailmasõja ajal kasutasid RAF-i piloodid enne õhkutõusmist mustikamoosi, et parandada öist nägemist.

Koostisosad: Mustikas, mustikas, mustikas, mustikas, mustikas, mustikas, mustikas:

Toimeained:

Päevase annuse kohta

(2 kapslit)

% RWS

(kapsli kohta)

A-vitamiin

360 mcg

45%

C-vitamiin

440 mg

550%

E-vitamiin

120 mg

1000%

Tsink

15 mg

150%

Vask

1,7 mg

170%

Seleen

40 mcg

73%

Luteiin

10 mg

**

Zeaksantiin

2 mg

**

*RWS: Täiskasvanute päevased kontrollväärtused.

**RWS ei ole paigaldatud.

Askorbiinhape, d-alfa-tokoferüülatsetaat, tsingiglükonaat, riisikontsentraat, karotenoidide segu (beetakaroteen, alfa-karoteen, luteiin, lükopeen, zeaksantiin ja krüptoksantiin), kurkumaritsoomi (Curcuma longa) ekstrakt, naatriumseleniit, vaseglükonaat, luteiin, mustikas (Vaccinium myrtillus L.).) puuviljaekstrakt, tauriin, kvertsetiin (Sophora japonica) puuviljaekstrakt, värvaine (naatriumvask, klorofülliin), zeaksantiin, taimne kapsel [kõvendi (hüpromelloos), vesi].

Soovituslik kasutamine:

Võtke 2 kapslit päevas koos toiduga.

Kui te võtate ravimeid, konsulteerige enne kasutamist toitumisnõustajaga. Mitte kasutada neerukivide tekkimisele eelsoodumusega või neerukivide all kannatavatel isikutel.

Jäta kommentaar Täiuslikud silmad

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
21/09/2022

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Täiuslikud silmad

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!