Kaitsehooldus

Jaemüük: 35.60 €
Punktid: 18.13VP
Laos
  • 120 kapslit (120 päeva varu)
  • Võtmesüsteemi toode (KSP) immuunsüsteemi jaoks
  • Rohkelt antioksüdantseid A-, C- ja E-vitamiine.

Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


Kaitse säilitamine


Toidulisand - 120 kapslit

Immuunsüsteem
Me elame looduslike mürkide ja inimtekkeliste saasteainete maailmas. Need keskkonnasaasteained koos halva toitumise ja muude kahjulike harjumustega, nagu suitsetamine ja vähene puhkus, võivad vähendada organismi võimet kaitsta end kahjulike bakterite, viiruste, kemikaalide ja muude tegurite eest, mis võivad põhjustada terviseprobleeme.

Immuunsüsteem töötab koostöös teiste keha kaitsvate süsteemidega. Näiteks moodustab nahk füüsilise barjääri võõrmaterjalide vastu, samas kui hingamissüsteem kasutab köha, et vabaneda sissehingatud mikroobidest ja saasteainetest. Kui võõrmaterjalid ületavad keha teisi kaitsemehhanisme, hakkab tööle immuun(kaitse)süsteem. Tsink aitab kaasa normaalse kognitiivse funktsiooni, normaalse nägemise ja immuunsüsteemi toimimisele.
Milline on kasu?
Defence Maintenance on immuunsüsteemi võtmesüsteemi toode (KSP), see valem pakub rikkalikult antioksüdantseid A-, C- ja E-vitamiine koos tsingi ja seleeniga, et aidata säilitada tervet immuunsüsteemi. Sisaldab olulisi toitaineid ja sisaldab terve immuunsüsteemi säilitamiseks mikrotoitainete täisväärtuslikke allikaid.
A-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele toimimisele ning normaalse naha, limaskestade ja nägemise säilitamisele. Vajalik ka raua normaalse ainevahetuse säilitamiseks. C-vitamiin aitab kaasa väsimuse ja väsimuse vähenemisele ning immuunsüsteemi ja närvisüsteemi normaalsele toimimisele. Kasutatakse rakkude kaitsmisel oksüdatiivse stressi eest, normaalses kollageeni moodustamises ja raua suurenenud imendumisel.
KOOSTISOSAD:
L-askorbiinhape (C-vitamiin), D-alfa-tokoferool (E-vitamiin), Siberi ženšenni juure pulber, L-selenometioniini pulber, ravimspargli vars, taimepulber: Acai marja kontsentraat, brokoli õied, kapsalehed, reishi seente viljakeha ekstrakt, Hiina magnoolia-puu viljad, kurkumi risoom; beetakaroteen (A-vitamiin), tsinkglükonaat, tsinkoksiid, retinüülpalmitaat (A-vitamiin), kapsli kest (želatiin, vesi), paakumisvastased ained (rasvhapped, ränidioksiid, rasvhapete magneesiumsoolad).

PEAMISED KOOSTISOSAD:
Sisaldus soovituslikus annuses (1 kapsel):
A-vitamiin .................... 500 μg ................ 63% NRV*;
E-vitamiin ..................... 44 mg ............... 367% NRV;
C-vitamiin ...................120 mg ................. 50% NRV;
Tsink ................................5 mg ................. 50% NRV;
Seleen ......................25 μg ................. 45% NRV
*NRV - toitumisalased kontrollväärtused.
**NRV ei ole täpsustatud
SOOVITATAV PÄEVANE TARBIMISE KOGUS:
1 kapsel päevas koos toiduga

Säilitada kuivas ja jahedas kohas, väikelastele kättesaamatus kohas.

Jäta kommentaar Kaitsehooldus

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
03/05/2023

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Kaitsehooldus

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!