DTXBasics

Jaemüük: 112.60 €
Punktid: 57.41VP
Laos
  • Igapäevane toetus keha puhastamiseks.
  • Ühes pakendis on 30 kotikest.

Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


Teie keha on suurepäraselt kohandatud neutraliseerima mitmesuguseid ohte kahjulike toksiinide näol, millega ta iga päev kokku puutub.

Õhusaasteained, allergeenid, kemikaalid, toidu lisaained ja palju muud püütakse pidevalt kinni, lagundatakse ja kõrvaldatakse teie keha loomulike protsesside kaudu. Kuid isegi teie keha parimad mehhanismid võivad vajada abi. Teie keha teeb iga päev tohutuid jõupingutusi, mis vajavad igapäevast toetust.

Seepärast loodi DTX Basics - ainulaadne kombinatsioon ravimtaimedest, vitamiinidest ja probiootikumidest, mida vajate iga päev, et tõhusalt neutraliseerida, muundada ja kõrvaldada toksiine oma kehast.

Kuidas see toimib.

Teie keha võib teha ise suurepärast puhastustööd, kuid töödeldud toit, vähene kehaline koormus või ravimite võtmine võivad loomulikule detoksikatsiooniprotsessile liiga suureks koormaks osutuda. Keha võib sellest märku anda pideva väsimustunde, nahaprobleemide, kaalutõusu ja peavaluga. Keha puhastab end mitmel viisil: naha, hingamisteede, neerude ja soolte kaudu. Võtmetähtsusega on muidugi maks ja selle nõuetekohane toimimine. Kõiki neid puhastusviise toetavad DTX Basic'i ravimtaimed. Igapäevased tervislikud harjumused ja DTX Basic'i regulaarne kasutamine aitavad parandada puhastusprotsessi ja muuta teie keha toksiinivabaks. burdock bud on a blue photo

Neli toodet. Üks ühine eesmärk.

DTX Basics ühendab nelja erineva Nature's Sunshine toote eelised. Nende koostoime aitab saavutada eesmärki toetada teie keha igapäevasel puhastamisel. Iga annus on Milk Thistle Combination, Super Antioxidant, Cinnamon Balance ja Bacillus Coagulans kombineeritud toime. Nende nelja toote kombinatsioon annab suurepäraseid tulemusi ja tagab ohutu kasutamise iga päev.

  • Milk Thistle Combination on A- ja C-vitamiinid kombineeritud selliste ravimtaimedega nagu piimanõges ja võilill. Toote peamine funktsioon on toetada maksa, mis mängib võtmerolli organismi puhastumisprotsessis. Piimaohaka seemneekstrakt toetab maksa nõuetekohast toimimist ja normaalset sapitootmist. Võilillejuure sarnane toime, mis aitab lisaks sellele toetada kuseteede funktsiooni, teeb Piimohakasest igapäevaselt vajaliku toote. A- ja C-vitamiinid mängivad olulist rolli raua ainevahetuses, mida inimorganism ise toota ei suuda. Lisaboonuseks on koliini olemasolu, mis aitab säilitada normaalset rasva ainevahetust ja toetab maksafunktsiooni.
Aktiivsed koostisosad Igapäevases annuses (1 tablett)

%RDA*.

A-vitamiin (beetakaroteen) 4 mg 500%
C-vitamiin 240 mg 300%
Piimaohaka seemneekstrakt (80% silümariini) 175mg **
Meditsiiniline võilillejuur 150mg **
Koliin (koliinbitartraat) 60 mg **
Inositool 55 mg **
N-atsetüül-L-tsüsteiin 55 mg **

*RDA*: soovitatav päevane tarbimine täiskasvanutele.

**RDA ei ole kehtestatud.

Koostisosad: Aktiivsed koostisained:

Askorbiinhape, piimanõgeseemne ekstrakt (Silybum marianum), võilillejuure pulber (Taraxacum ocinale), täiteaine (mikrokristalliline tselluloos), paakumisvastane aine (steariinhape), koliinbitartraat, inositool, N-atsetüül-L-tsüsteiin, täiteaine (tselluloos), beetakaroteen, maltodekstriin, paakumisvastased ained (magneesiumrasvhapete soolad, ränidioksiid), tardaine (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), magusaine (maltodekstriin), stabilisaator (polüetüleenglükool), glaseerimisvahend (karnaubavaha).

  • Super Antioxidant on tõeline antioksüdantide pomm. Õhusaasteained, toksiinid ja toidu lisaained panevad organismi kõvasti tööle ja panevad rakud oksüdatiivsele stressile. Erilist rolli mängib siin roosirohi, mis sisaldab looduslikult esinevaid antioksüdante ja soodustab ka neerude, põie ja seedesüsteemi nõuetekohast toimimist. Kurkumarohi on suurepärane abimees nii maksale kui ka ülemistele hingamisteedele.
Aktiivsed koostisosad

Igapäevases annuses.

(1 kapsel)

Kurkumi risoom 153 mg
Roosi viljad 123 mg
Piimaohaka seemned 87 mg
Tocotienols 132 mg
Fütosteroolid 0,2 mg
Lükopeen 28 mg
Alfa-lipoehape 2 mg

Koostisosad: Aktiivsed koostisained:

Kurkumajuure pulber (Curcuma longa), tokotrienoolisegu pulber (želatiin, sahharoos, modifitseeritud maisitärklis, palmiõli, tokotrienoolid [d-Gamma-tokotrienool, d-delta-tokotrienool, d-alfa-tokotrienool], tokoferool [d-alfa-tokoferool], antioksüdant (askorbüülpalmitaat), palmskvaleen, fütosteroolid (0.04%), fütokarotinoidid, koensüüm Q10 ja vesi), roosiõiepulber (Rosa canina), piimaohaka seemnepulber (Silybum marianum), lükopeen, paakumisvastased ained (magneesiumrasvhapete soolad, ränidioksiid), alfa-lipoehape, kapslikest (želatiin, vesi).

  • Cinnamon Balance - rohkem kui kaneel - lambaläätse, astragaluse, burdocki ja võilille sünergia. Lambaläätse seemned aitavad säilitada maomahlade õiget pH-d ja aitavad seedimist. Astragaluse juur aitab nahal kaitsta UV-kiirguse eest ja hariliku lutsu juur aitab säilitada normaalset veresuhkru taset.
Aktiivsed koostisosad Igapäevases annuses.
(4 taimset kapslit)
Pruunipuu koor 1000 mg
Viigipuu opuntia leht 500 mg
lambaläätse seemned 250 mg
Astragaluse juur 126 mg
Burdocki juur 62 mg
Võilillejuur ja -leht 62 mg

Ingredients:

Cassia kaneelikoore pulber (Cinnamomum spp.), nopali lehepulber (Opuntia ficus-indica), lambaläätse seemnepulber (Trigonella foenum-graecum), astragaluse juurepulber (Astragalus membranaceus), burdocki juurepulber (Arctium lappa), võilille juure ja lehepulber (Taraxacum ocinale), taimne kapsel [kõvendamisvahend (hüdroksüülpropüülmetüültselluloos), vesi].

  • Bacillus Coagulans täiendab DTX Basics'i, andes organismile annuse igale seedesüsteemile hädavajalikke probiootilisi baktereid.
Aktiivsed koostisosad Igapäevases annuses (1 kapsel).
Bacillus coagulans bakterid 1 miljard CFU*
Inuliin 270 mg

*Kolooniaid moodustav ühik

Ingredients:

Bacillus coagulans bakterid, inuliinipulber (sigurijuurte ekstrakt), paakumisvastased ained (magneesiumrasvhapete soolad, ränidioksiid), taimne kapsel [tardaine (hüdroksüülpropüülmetüültselluloos), vesi].

Soovitatav päevane annus:

Ühe pakendi sisu (1 tablett, 6 kapslit) tuleb võtta üks kord päevas enne sööki.

Kui te võtate ravimeid, konsulteerige enne kasutamist toitumisnõustajaga.

Jäta kommentaar DTXBasics

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
16/11/2021

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta DTXBasics

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!