Zambroza (458 ml)

Jaemüük: 33.90 €
Punktid: 17.31VP
Laos
  • 458ml pudel (15 päeva pakkumine)
  • Suurepärane antioksüdantne kaitse vabade radikaalide kahjustuste eest
  • Sisaldab ksantoone, flavonoide ja polüfenoole

Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


Kas teadsid?

Antioksüdandid on looduslikud ained, mis stabiliseerivad väga reaktiivseid molekule, mida nimetatakse "vabadeks radikaalideks". Vabad radikaalid esinevad organismis loomulikult. Saaste, keemilised lisandid, stress, kehaline koormus, päikesevalgus ja muud tegurid võivad suurendada vabade radikaalide tootmist. Liigsed vabad radikaalid võivad mõjuda organismi rakkudele kahjulikult. Suurt tähelepanu on pööratud antioksüdantsetele A-, C- ja E-vitamiinidele, sest nende ülesanne on kaitsta rakke keha loomulikest protsessidest, eluviisidest ning keskkonna- ja keemilistest saasteainetest põhjustatud kahjustuste eest.

Antioksüdantide tõhusust mõõdetakse nende ORAC (Oxygen Radical Absorption Capacity) abil, mis näitab nende võimet neutraliseerida ja hävitada vabu radikaale. Brunswick Laboratories'i poolt testimisel näitasid tulemused selgelt selle suurepäraseid kaitseomadusi.

Millised on eelised?

Nature's Sunshine on kogunud kõige tervislikumaid puuvilju ja looduslikke ekstrakte kogu maailmast ning ühendanud need selliseks ainulaadseks maitsvaks ja toitvaks mahlaks, mis on spetsiaalselt koostatud liigsete vabade radikaalide neutraliseerimiseks. See ainulaadne mahlasegu ei maitse mitte ainult hästi, vaid annab teie organismile seda, mida ta vajab, et nautida maksimaalset tervist ja kauakestvat elujõudu - te ei tunne end mitte ainult elujõulisena, vaid need antioksüdandid avaldavad võimsat mõju ka naha tervisele, aidates teil ka suurepäraselt välja näha. Rikkalikult polüfenoole ja flavonoide sisaldav Zambroza annab tõestatult võrratu antioksüdantide kaitse. Zambroza on üks Nature's Sunshine'i enimmüüdud tooteid kogu maailmas - suurepärase maitsega sünergiline segu, mis aitab suurendada eluenergiat ja taastada keha, ilma kunstlike värv-, magusaine- ja lõhnaaineteta. Kõik Zambroza kümme looduslikku koostisosa on kõrge antioksüdantide sisaldusega ja sünergiliselt annavad nad tervisele palju suuremat kasu kui iga koostisosa eraldi. Mangostan on üks Zambroza eriline koostisosa - see sisaldab kõrgeimat teadaolevat ksantoonide taset - taimsetest toitainetest koosnevat perekonda, mis on tuntud kui väga võimsad antioksüdandid - ning mustikat, mis on üks rikkalikumaid ja kõige paremini imenduvaid antioksüdantide allikaid.

Lisage sellele kombinatsioonile segu Wolfberry, Apple Extract, Raspberry, Concord Grape, Grape Seed, Grape Skin, Green Tea ja Red Berry ning teil on suurepärane koostis, mis on rikas polüfenoolide, ksantoonide ja flavonoidide poolest, mis pakub teile antioksüdantide jõujaama! Zambroza suurepärase maitsega igapäevast toitumisjooki võib nautida kogu pere, iga päev. Zambroza looduslikud koostisosad pakuvad suurepärast valikut vitamiine ja toitaineid, mis aitavad organismil säilitada tervist ja elujõudu ning toetavad tervet immuunsüsteemi, neutraliseerivad vabu radikaale ja taastavad organismi. Zambroza võimsate koostisainete antioksüdantsed omadused võivad avaldada positiivset mõju ka nahale!

Koostisosad: Zambrozambroa, mis sisaldab järgmisi koostisosi: Aktiivne ja tõhus koostisosa: Puhastatud vesi, Concord viinamarjakontsentraat (Vitis labrusca), punase viinamarja kontsentraat (Vitis vinifera), mustikakontsentraat (Vaccinium corymbosum), mangostani vilja ja viljakesta ekstrakt (Garcinia mangostana), punase vaarika kontsentraat (Rubus idaeus), viinamarjaseemne ekstrakt (Vitis vinifera), lütsiumi ekstrakt (Lycium barbarum), naatriumbensoaat, viinamarjaseemne ekstrakt (Vitis vinifera), rohelise tee leheekstrakt (Camellia sinensis), õunaekstrakt (Malus domestica).

Soovitus: Võtke 15ml kaks korda päevas.

Ärge ületage märgitud soovituslikku päevast annust.

Jäta kommentaar Zambroza (458 ml)

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
27/08/2019

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Zambroza (458 ml)

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!