Naine

Jaemüük: 215.60 €
Punktid: 110.00VP
Laos

Hoolitseda enda eestElada kiiret elu.

Töötamine, äri ajamine, samuti laste kasvatamine ja kodu pidamine.

Teil on palju tegemist, sageli isegi rohkem kui meestel.


Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


Teie eest hoolitsemine

Viibides kiiret elu. Töötamine, äri ajamine, samuti laste kasvatamine ja kodu pidamine. Teil on palju teha, sageli isegi rohkem kui meestel. Teie kehal on täiesti erinevad vajadused ja te tahate olla terve, noor ja kogu aeg naeratav.

Kõik on sinu kätes! Terved kuseteed, juuksed, nahk, küüned, terve ja puhas soolestik, kergelt puhanud jalad ja palju muud!

Naise komplekt aitab sul kauem tervena püsida!

Jää kauem terveks!

Tugevat kaitset vabade radikaalide eest pakuvad Zambrosasse peidetud punased viinamarjakoored. Vabu radikaale peetakse keha vananemise peamiseks põhjuseks. Tänu astelpaju sisaldusele tugevdab Zambrosa südant ja toetab immuunsüsteemi.

Tsink on mineraal, mis on oluline ilusate ja tervete juuste, naha ja küünte säilitamiseks. Meie Zinc ALT sisaldab ka vetikaid ja tüümiani, mis vähendavad rasva imendumist, et aidata teil säilitada saledamat figuuri.

Aasia kilbileht ehk Gotu Kola aitab leevendada raskustunnet jalgades, toetades korralikku veeniringlust, samuti toetab seedimise mugavust. Selle mõju vere mikrotsirkulatsioonile väljendub ka kognitiivsete funktsioonide (mille hulka kuuluvad muuhulgas mälu, keskendumisvõime ja suhtlemisvõime) paremas toimimises.

Kiudained on soolestiku tervise jaoks hädavajalikud. Loclo on suurepärane kiudainete allikas, samuti seedimist stimuleerivad kaneel ja rosmariin, mis aitavad kaasa rasvade imendumisele. Ury on suurepärane ravimtaimede, vitamiinide ja mineraalide segu, millel on mitmemõõtmeline mõju.

Selles sisalduv Hiina sidrunhein aitab säilitada normaalseid füsioloogilisi funktsioone. 24 olulist vitamiini ja mineraalainet ühes tabletis - see on Super Complex. See aitab teil hoida oma keha tippvormis.

Lutsern on oma omaduste poolesttuntud juba üle 2000 aasta. See aitab naistel säilitada head seksuaalset vormi.

Punane ristik aitab menopausi sümptomite, nagu kuumahood, higistamine ja ärevus, kuid see on ka suurepärane toode vereringesüsteemile.


Komplekti koostisosad:
ALT tsink
2 x punane ristikhein
Centella asiatica
Loclo
2 x Lutsern
Juraj
Super Complex
Zambrosa

Soovitatav tarbimine:
Kasutage kõiki komplektis olevaid tooteid vastavalt etiketil toodud soovitustele.

Jäta kommentaar Naine

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
17/11/2022

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Naine

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!