Optimaalne

Jaemüük: 215.60 €
Punktid: 110.00VP
Laos

Elustiil: tervis, toitumine, liikumine, ajurünnak, kunst ja loodus saavad kokku!


Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


Ajalooline vaatenurk tervisele

Terviklik lähenemine inimesele tähendab tasakaalu leidmist mitmel tasandil. Eluviis, tervis, toitumine, liikumine ning mõistus, kunst ja loodus ühendavad ja läbivad kõiki eluvaldkondi.

Nature's Sunshine's näeme ka kõiki inimesi ühe tervikuna. Optimaalselt kaasatud igapäevaelu, seosed looduse, vee, puhta õhu, selge ja rahuliku meele ning puhta vaimuga on meie jaoks sama olulised kui toitumine, ravimtaimed, kehaline aktiivsus ja armastavate inimeste toetus. Nature's Sunshine Community on inimesed, kelle jaoks on need väärtused, samuti teiste omakasupüüdmatu aitamine, sageli nende elu sisuks, tõeliseks mõtteks.

Taastage tasakaal!

Solstic'is sisalduv guaraana on looduslikust allikast pärit lisaannus energiat. Solstic Energy from Nature sisaldab ka B-vitamiine, mis aitavad teil võidelda väsimuse vastu. Tugevdage oma energiat, et tulla toime oma igapäevaste ülesannetega.

Zinc ALT on täiuslik kombinatsioon tsingist, vetikatest, lutsernist ja tüümianist. Tsink, lisaks oma mõjule luutervisele, aitab säilitada organismi happe-aluselise tasakaalu. Tüümian rahustab kurgu ja häälepaelu.

Oliivilehtede ekstrakt on suurepärane valik teie immuunsüsteemi ja seedesüsteemi jaoks. See toetab ülemiste hingamisteede tervist ning seda kasutatakse traditsiooniliselt vereringe ja vererõhu parandamiseks.

Zambrosas, täpsemalt punase viinamarja koores, on peidus tõeline antioksüdantide pomm. Tänu hariliku astelpaju sisaldusele tugevdab Zambroza südant ja immuunsust.

Aloe vera mahl, mis on meie aaloemahla peamine koostisosa, aitab teil hoida oma seedesüsteemi tasakaalus. See stimuleerib ainevahetust, toetab seedimist ja soodustab normaalset soolestiku tööd.

Üks Super Omega 3 EPA kapsel sisaldab 380 mg EPA-hapet ja 190 mg DHA-d, mis on hea südame tervisele ja korralikule ajutegevusele.

Magneesium katab 64% päevasest magneesiumivajadusest, mis soodustab nõuetekohast valgusünteesi, toetab normaalseid psühholoogilisi funktsioone ja aitab säilitada elektrolüütide tasakaalu.


Komplekti koostis:
Vedel klorofüll
Tsink ALT
Oliivilehed - ekstrakt
Magneesium
Aloe mahl
Solstic Energy from Nature
Super Omega 3 EPA
Zambrosa


Soovitatav tarbimine:
Kasutage kõiki komplektis olevaid tooteid vastavalt etiketil soovitatule.

Jäta kommentaar Optimaalne

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
15/04/2020

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Optimaalne

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!