D3-vitamiin (60 tabletti)

Jaemüük: 21.10 €
Punktid: 10.80VP
Laos
  • 60 tabletti (30 kuni 60 päeva pakkumine)
  • Kaks tabletti annavad 2000% NRV
  • Eriti oluline talvekuudel

Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


VITAMIIN D3

TOIDULISANDID

- 60 TABLETIT 665 mg

Kas teadsid?
D-vitamiin on oluline vitamiin luude ja hammaste tervise säilitamiseks ning seda on vaja selleks, et meie keha saaks kaltsiumi omastada. Suurema osa D-vitamiinist saame päikesevalgusest ja kuigi me võime saada osa sellest ka toiduga, näiteks rasvastest kaladest, munadest ja lihast, on raske saada piisavalt D-vitamiini ainult toiduga.

Meie keha toodab D-vitamiini, kui meie nahk puutub kokku suvise päikesevalgusega, nii et talvekuudel võib olla eriti raske saada piisavalt. Talveperioodil peame saama D-vitamiini oma keha varudest ja toidust.

Mõnedel inimestel Inglismaal on madal D-vitamiini tase ja mitmetel rühmadel on suurem risk puuduse tekkeks. Nende hulka kuuluvad rasedad ja rinnaga toitvad naised, alla 5-aastased lapsed, 65-aastased ja vanemad inimesed ning inimesed, kes ei puutu palju päikese käes kokku, näiteks need, kes katavad oma nahka, on kodused või viibivad pikalt siseruumides.

D-vitamiini puuduse risk on ka tumedama nahaga inimestel, näiteks Aafrika, Aafrika-Kariibi ja Lõuna-Aasia päritolu inimestel, sest nende nahal võtab D-vitamiini tootmine kauem aega kui heledama nahaga inimestel.

Kui lastel ei ole piisavalt D-vitamiini, võib neil tekkida risk haigestuda ritsikasse, mis põhjustab nõrku ja halvasti arenenud luid. Täiskasvanueas ja hilisemas elus võib D-vitamiini puudulikkus põhjustada osteomalaatsia (luude pehmenemine).

Milline on kasu?
D-vitamiini, mida sageli nimetatakse päikesevitamiiniks, omandab organism üldiselt kahel viisil: kokkupuutel päikese ultraviolettkiirgusega ja toiduga, mistõttu on toidulisand eriti oluline külmematel ja pimedamatel kuudel, kui päikest paistab väga vähe.

D-vitamiin on oluline vitamiin luude ja hammaste tervise säilitamiseks ning seda on vaja selleks, et meie keha saaks kaltsiumi omastada. Ehkki me saame seda toiduga, näiteks rasvastest kaladest, munadest ja lihast, on raske saada piisavalt D-vitamiini ainult toiduga.

D-vitamiinil on palju ülesandeid - see aitab kaasa luude, lihaste ja hammaste arengule ja säilitamisele ning kaltsiumi ja fosfori imendumisele ja kasutamisele, samuti aitab see kaasa immuunsüsteemi normaalsele toimimisele ja põletikureaktsioonile.

KOOSTISOSAD:
Paakumisvastane aine: kaltsiumfosfaadid; täiteaine: tselluloos;
paakumisvastane aine: rasvhapped; D3-vitamiin (kolekaltsiferool);
emulgaator: magneesiumstearaat.

SOOVITATAV KASUTAMINE:
1 tablett päevas söögi ajal.
Mitte ületada soovitatud ööpäevast annust.

PEAMISED KOOSTISOSAD:
Sisaldus soovitatavas annuses (1 tab):
D3-vitamiin....................... 50 μg * / 1000% RI*.
*RI - referentskogused

SÄILITUSTINGIMUSED:
Säilitada kuivas ja jahedas kohas, väikelastele kättesaamatus kohas.

VITAMIIN D3

- aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori nõuetekohasele imendumisele.
- aitab kaasa õige kaltsiumitaseme säilitamisele veres
- aitab kaasa immuunsüsteemi nõuetekohasele toimimisele
- aitab kaasa lihaste nõuetekohasele toimimisele
- aitab kaasa luude tervise säilitamisele
- aitab kaasa hammaste tervise säilitamisele

Kas vajate D3-vitamiini lisatarbimist?

Vähesed päikesepaistelised päevad aastas, päikesekaitsekreemi kasutamine päevitamise ajal, millest ei tohiks loobuda, siseruumides viibimine ja muidugi toitumine - need on peamised D-vitamiini puuduse põhjused
Vastake järgmistele küsimustele. Kui vastasite vähemalt ühele neist jaatavalt, peaksite kaaluma D-vitamiini lisatarbimist.

- Kas te sööte piisavalt D-vitamiinirikkaid toiduaineid (rasvane kala, munad, juust)?
- Kas te kasutate päikesekaitsekreemi?
- Kas veedate suurema osa oma päevast kontoris, kodus või siseruumides?

Kas te teate, et...
D-vitamiin aitab vähendada kehahoiaku ebastabiilsuse, lihasnõrkuse ja... kukkumise riski? kukkumine on luumurdude riskitegur 60-aastastel ja vanematel meestel ja naistel?*

*Erikas on kõige tõhusam 20 μg päevase tarbimise korral, mis tahes allikatest.

Jäta kommentaar D3-vitamiin (60 tabletti)

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
04/01/2023

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta D3-vitamiin (60 tabletti)

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!