Breathe Clear

Jaemüük: 32.30 €
Punktid: 16.48VP
Laos
  • Breathe Clear on toode, mis on mõeldud hingamisteede tervise edendamiseks, eriti hooajaliste ohtude ajal, nagu aastaaegade vaheldumine või kõrge õietolmu sisaldus õhus.
  • 1 purk sisaldab 90 kapslit.

Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


Breathe Clear tõestab, et "tervik on parem kui osade summa." Aastaid tagasi välja töötatud valem on endiselt väga populaarne Nature's Sunshine'i klientide seas Ameerika Ühendriikides, kus see on tuntud kui HistaBlock.

Nagu peaaegu kõigi meie toodete puhul, mängivad ka siin võtmerolli looduse kingitused, eelkõige dioica nokkese (Urtica Dioica) lehed ja kibuvitsa (Citrus x aurantium) viljad, mis toetavad hingamisteede nõuetekohast toimimist. Bitter apelsinil on ka rahustav mõju kurgule ja häälepaeltele.

Breathe Clear valemit on täiendatud jaapani Sophora japonica pungadest saadud kvertsetiiniga ja ananassi viljadest (Ananas comosus ) saadud bromelaiiniga.

Kõik need looduse kingitused on kombineeritud Breathe Clear'i tõhusas koostises, nii et saate sügavalt hingata, ilma et peaksite kartma hooajalisi ohte.

Miks valida Breathe Clear?

Oleme pühendunud oma planeedile, mis võimaldab meil saada ravimtaimi oma toodete tootmiseks. Meie nõgesed kasvavad looduslikult Albaania mägedes ja meie tarnija kogub spetsiaalselt koolitatud meeskonna abiga nende väärtuslikke lehti, hoolitsedes piirkonna bioloogilise mitmekesisuse ja põllukultuuride jätkusuutliku arengu eest.

Ühendus:


Aktiivsed koostisosad:

Päevase annuse kohta

(4 kapslit)

Nõgese lehed (Urtica dioica) 360 mg
Kvertsetiin (Sophora japonica puu pungadest) 360 mg
Bitter apelsini viljad (Citrus x aurantium) 280 mg
Bromelaiin (ananassi viljadest [Ananas comosus]) 80 mg

Täiteaine: kaltsiumfosfaadid, kapsli kest: želatiin, nõgese lehtede pulber (Urtica dioica), kvertsetiin (Sophora japonica pungapulber), täiteaine: tselluloos, mõru apelsini (Citrus x aurantium) vilja pulber, bromelaiin ananassi (Ananas comosus) vilja pulber, paakumisvastased ained: rasvhapete magneesiumsoolad, ränidioksiid. jar, oranges, greens

Kasutamine:

Tarbida 2 kapslit 2 korda päevas.

Säilitustingimused:

Säilitada jahedas ja kuivas kohas. Hoida väikestele lastele kättesaamatus kohas!

Nature's Sunshine soodustab tervislikku eluviisi. Toidulisandeid ei tohiks kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis on organismi nõuetekohase toimimise aluseks.

Jäta kommentaar Breathe Clear

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
06/11/2022

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Breathe Clear

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!