B-vitamiini kompleks (120 kapslit)

Jaemüük: 21.60 €
Punktid: 11.00VP
Laos
  • 120 tabletti (120 päeva pakkumine)
  • Koostatud nii, et see sisaldab erinevaid B-vitamiine.
  • Sisaldab SynerPro® kontsentraadi baasi.

Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


B-vitamiini kompleks

TOIDULISAND

Mis see on?
Need kaheksa B-vitamiini (B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9 ja B12), mida tavaliselt nimetatakse B-vitamiinide kompleksiks, mängivad olulist rolli, tagades, et meie keha töötab nii tõhusalt, nagu ta peaks!
Millised on nende kasulikud omadused?
See valem sisaldab erinevaid B-vitamiine, mis pakuvad hulgaliselt kasu tervisele, aidates kaasa väsimuse ja väsimuse vähenemisele, normaalsele energiat andvale ainevahetusele ja immuunsüsteemi normaalsele toimimisele, andes energiat, vastupidavust ja vastupidavust. Keha vajab iga B-vitamiini erinevas koguses ja see valem on tasakaalustatud, et aidata kaasa B12 imendumisele. See on väga soovitatav taimetoitlastele, kuna see sisaldab palju B12-vitamiini, mis sobib taimetoitlastele ja veganitele. B-vitamiinide paljudest teistest kasulikest omadustest aitab tiamiin (B1) kaasa südame normaalsele toimimisele, riboflaviin (B2) aitab kaasa normaalse punaste vereliblede, naha, nägemise ja raua ainevahetuse säilitamisele.
Niatsiin (B3), aitab kaasa normaalsele psühholoogilisele funktsioonile, närvisüsteemi toimimisele ning normaalsete limaskestade ja naha säilimisele. Pantoteenhape (B5), aitab kaasa normaalsele vaimsele jõudlusele ning steroidhormoonide, D-vitamiini ja mõnede neurotransmitterite sünteesile.
Vitamiin B6 aitab kaasa normaalse hormonaalse aktiivsuse reguleerimisele ning valkude ja glükogeeni ainevahetusele. Biotiin, tuntud ka kui B7, aitab kaasa normaalsele energiat andvale ainevahetusele, närvisüsteemi toimimisele, makrotoitainete ainevahetusele ning normaalse juuste, naha ja limaskestade säilitamisele.
Vitamiin B12 aitab kaasa normaalsele punaste vereliblede moodustumisele, immuunsüsteemi ja närvisüsteemi normaalsele toimimisele ning psühholoogilisele funktsioonile. See valem ei sisalda suhkrut, tärklist, kunstlikke värv- või lõhna- ja maitseaineid. Tabletid sisaldavad SynerPro® kontsentraadi baasi, on pärmivabad ja kaetud värskuse säilitamiseks.

KOOSTISOSAD:
nikotiinhappeamiid, pantoteenhape, vitamiin B6, riboflaviin, tiamiin, foolhape, D-biotiin, vitamiin B12, SynerPro kontsentraat [pulbristatud brokoli õied (Brassica oleracea var. italica), pulbristatud kapsalehed (Brassica oleracea var. italica), pulbristatud kapsalehed (Brassica oleracea var. capitata), pulbristatud porgandijuur (Daucus carota), pulbristatud peedijuur (Beta vulgaris), pulbristatud rosmariinileht (Rosmarinus officinalis), pulbristatud tomativili (Solanum lycopersicum), pulbristatud kurkumaritsoom (Curcuma longa), bioflavonoidide ekstrakt pulbristatud greipfruudist, bioflavonoidiekstrakt pulbrilisest hesperidiinist, bioflavonoidiekstrakt pulbrilisest apelsinist], paakumisvastased ained (kaltsiumfosfaadid, mikrokristalliline tselluloos, rasvhapped, naatriumkarboksümetüültselluloos, rasvhapete magneesiumsoolad).


PEAMISED KOOSTISOSAD:
Sisaldab soovitatav annus (1 tablett):
Tiamiin (B1) - 6 mg / 545% NRV*.
Riboflaviin (B2) - 6,8 mg - 486% NRV*.
Niatsiin - 50 mg - 313% NRV**
Vitamiin B6 - 8 mg - 571% NRV**
Foolhape - 400 μg - 200% NRV*.
B12-vitamiin - 24 μg - 960% NRV*.
Biotiin - 300 μg - 600% NRV*.
Pantoteenhape - 40 mg - 667% NRV*
Greibi ekstrakt 1,25 mg - sealhulgas 50 μg bioflavonoide.
Hesperidiini ekstrakt 1,25 mg - sealhulgas 310 μg bioflavonoide
Apelsini ekstrakt 1,25 mg - sealhulgas 15 μg bioflavonoide

*NRV - Toitainete kontrollväärtused
**Toitainete kontrollväärtusi ei ole kehtestatud.


SOOVITATAV ANNUS PÄEVASEKS TARBIMISEKS:

1 tablett päevas koos toiduga
Ärge ületage soovitatud päevast tarbimist.


Hoida kuivas ja jahedas kohas, väikelastele kättesaamatus kohas.

Jäta kommentaar B-vitamiini kompleks (120 kapslit)

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
26/02/2022

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta B-vitamiini kompleks (120 kapslit)

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!