Super Omega 3 EPA (60 kapslit)

Jaemüük: 49.10 €
Punktid: 25.06VP
Laos
  • 60 kapslit (30-päevane kursus)
  • Rikkalikult EPA-d ja DHA-d
  • Keskkonnasõbralik toode, kasulike ainete tarnija

Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


SUPER OMEGA 3 EPA

TOIDULISANDID

Kas teadsite?

Essentsiaalsed rasvhapped (EFA-d) on kõrge elukvaliteedi jaoks hädavajalikud! Meie keha ei suuda neid väärtuslikke aineid ise sünteesida, ainus tarnija on toit. Omega-3 EPA on rida rasvhappeid, mis vastutavad rakumembraanide moodustamise eest. Omega-3-õlid koosnevad EPA-st (eikosapentaeenhape) ja DHA-st (dokosaheksaeenhape). Vajalikud rasvhapped on tunnustatud kui kasulikud närvisüsteemile, luu- ja lihaskudedele, südame-veresoonkonna funktsioonile, endokriinsüsteemile ja immuunsüsteemile. Need on eriti olulised lapse kandmise ajal. Nende piisav kogus raseda naise organismis tagab tulevase lapse ajukoe ja nägemisaparaadi täieliku kujunemise. EFA-d mõjutavad soodsalt organismi üldist seisundit.

Omega-3 EFA-d on vajalikud rakkudevaheliste membraanide taastamiseks, mis tagavad rakkude täieliku toitumise. Eikosapeenhappe puudus viib membraanide kudede elastsuse ja läbilaskvuse vähenemiseni ning need ei suuda oma funktsioone täielikult täita. Rasvhapped on ajukoe põhikomponent ja on elutähtsad aju terveks arenguks ja aju toimimise säilitamiseks. DHA on kontsentreeritud ajus ja võrkkestas.

Kasu tervisele

Super Omega-3 on kõige populaarsem igapäevastest toidulisanditest. Nature's Sunshine Pharmaceutical Company tagab, et Super Omega kasutab ainult puhtaimaid süvamere kalade maksast saadud õlisid -3 EPA.

Omega-3 on hästi uuritud. Uuringud on näidanud selle vaieldamatut kasu kõigi kehasüsteemide tervisele. Ja nii EPA kui ka DHA vastutavad südamefunktsiooni normaliseerimise, vererõhu stabiliseerimise ja triglütseriidide optimaalse taseme säilitamise eest veres. DHA vastutab aju ja nägemise funktsioonide eest, tervete aju- ja silmakudede moodustumise eest loote arengu ajal ja nende säilitamise eest vanaduspõlves.

Omega-3 on eksperimentaalselt tõestatud, et aitab toota piisavalt energiat noorukitel ja noortel täiskasvanutel, aidates säilitada optimaalset kardiovaskulaarset funktsiooni. Professionaalsed sportlased ja tervislike eluviiside harrastajad kasutavad Omega-3 EFA-d kehakaalu kontrollimiseks. Parandab naha tervist. Eriti kasulik kuivale nahale ja ekseemi sümptomite leevendamiseks.

Supera Omega-3 Nature's Sunshine'lt on võimas täiendus igapäevasele tasakaalustatud toitumisele. Ei sisalda raskemetalle, radioaktiivseid elemente. Annab 760 mg EPA-d ja 380 mg DHA-d kahe kapsli päevase annuse kohta. Iga kapsel on kapseldamise ajal hermeetiliselt suletud, et vältida hapniku sattumist õlide reaktsiooni aktiveerimiseks. Sisaldab looduslikke sidruniõlisid meeldiva maitse tagamiseks.

KOOSTISOSAD:
Kalaõli; EPA-hape (eikosapentaeenhape); DHA-hape (dekosaheksaeenhape);
kapsli kest: želatiin, glütseriin, vesi; lõhna- ja maitseaine: sidruni eeterlik õli.

PEAMISED KOOSTISOSAD:
Sisaldus soovitatavas päevases annuses (6 kapslit):
EPA (eikosapentaeenhape).......... 2280mg*
DHA-hape (dekoheksaeenhape)....... 1140mg*
*Soovitatav päevane annus ei ole märgitud.

KASUTAMINE:
1-2 kapslit 3 korda päevas koos toiduga. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust.

SÄILITUSTINGIMUSED:
Säilitada kuivas ja lastele kättesaamatus kohas.
Pärast avamist säilitada külmkapis.

Jäta kommentaar Super Omega 3 EPA (60 kapslit)

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
08/04/2019

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Super Omega 3 EPA (60 kapslit)

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!