Super Omega 3 EPA (60 kapslit)

Toote kood: 1515/1515
Jaemüük: 44.70 €
Punktid: 22.78VP
Laos
  • 60 kapslit (30 päeva pakkumine)
  • Kõrge EPA ja DHA sisaldus ühe portsjoni kohta
  • Garanteeritud kiirguse, raskemetallide ja merereostuse puudumine

Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


SUPER OMEGA 3 EPA

TOIDULISANDID

Kas teadsite?

Essentsiaalsed rasvhapped (EFA-d) on just seda - elutähtsad! Me ei suuda neid oma kehas toota, seega peame toetuma sellele, et saame need, mida vajame, oma toidust. Omega- 3 EPA on teatud tüüpi rasvhapete klassifikatsioon, mis tekib toidurasvade lagundamisel organismis. Neid kasutatakse iga meie triljoneid rakke ümbritsevate membraanide moodustamiseks. Nende oomega-3-õlide nimed on EPA (eikosapentaeenhape) ja DHA (dokosaheksaeenhape). On leitud, et oomega-3 asendamatud rasvhapped on kasulikud närvisüsteemile, skeletile, südame- ja veresoonkonnale, näärme- ja immuunsüsteemile ning mõned ämmaemandad soovitavad neid nüüd raseduse ajal võtta, et aidata kaasa terve aju- ja silmakoe arengule. Lisaks rakumembraanide ehituskividele on leitud, et EFA-d on kasulikud kogu kehale, sealhulgas närvisüsteemile ja südame-veresoonkonnale.

Keha vajab Omega-3 EFAsid rakumembraanide tootmiseks ja parandamiseks, võimaldades rakkudele optimaalset toitumist. Kui kehal puuduvad EFA-d, kasutab ta rakumembraanide loomiseks küllastunud rasvu. See tekitab jäikade ja jäikade membraanidega rakke, millel on raskusi mõnede põhiliste rakufunktsioonide täitmisel. Ajukude koosneb suures osas rasvhapetest, mis on olulised aju tervislikuks arenguks ja säilitamiseks. DHA on kõige rohkem kontsentreeritud ajus ja võrkkestas.

Milline on kasu?

Super Omega-3 on üks tuntumaid igapäevaseid toidulisandeid ning Nature's Sunshine'i farmatseutiline tootmisprotsess tagab, et Super Omega-3 EPA-s kasutatakse ainult parimaid ja puhtaimaid õlisid, mis pärinevad külmaveekalade lihast.

Omega-3 on hästi uuritud ja leitud, et neil on mitmeid kasulikke toimeid tervisele kõigis kehasüsteemides, kusjuures nii EPA kui ka DHA aitavad kaasa südame normaalsele toimimisele, normaalsele vererõhule ja vere triglütseriidide taseme säilitamisele. DHA aitab kaasa aju toimimise ja nägemise säilitamisele ning terve aju ja silmakoe moodustumisele loote arengu ajal ja säilitab need kuni vanaduseni.

Uuringud on leidnud, et oomega-3 aitab ka noorukite ja noorte täiskasvanute käitumisprobleemide ohjamisel ning aitab säilitada tervet südame-veresoonkonna süsteemi. Paljud sporditööstuse spetsialistid kasutavad Omega-3 EFA-d, et aidata kliente kaalujälgimisel, ning on uuritud, et need aitavad leevendada nahahaigusi, sealhulgas kuiva nahka ja ekseemi.

Nature's Sunshine's Super Omega-3 EPA on tugev Omega-3 toidulisand, mis on garanteeritult vaba kiirgusest, raskemetallidest ja merereostuse vormidest ning mis annab 760 mg EPA-d ja 380 mg DHA-d kahe kapsli päevase annuse kohta. Iga kapsel on kapseldamise ajal hermeetiliselt suletud, et vältida hapniku reageerimist õlidega ja sisaldab looduslikke sidruniõlisid meeldiva maitse tagamiseks.

KOOSTISOSAD:
Kalaõli; EPA (eikosapentaeenhape); DHA (dokosaheksaeenhape); kapsli kest: želatiin, glütseriin, vesi; aroom: sidruniõli.


PEAMISED KOOSTISOSAD:
Sisaldus soovitatavas annuses (6 kapslit):
EPA - eikosapentaeenhape................2280 mg*.
DHA - dokosaheksaeenhape....... 1140 mg*
*Refereeritav päevane tarbimine ei ole täpsustatud.


SOOVITATAV KASUTAMINE:
1-2 kapslit 3 korda päevas söögi ajal.
Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust.


SÄILITUSTINGIMUSED:
Säilitada kuivas ja jahedas kohas, väikelastele kättesaamatus kohas. Pärast avamist säilitada külmikus.

Jäta kommentaar Super Omega 3 EPA (60 kapslit)

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
08/04/2019

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Super Omega 3 EPA (60 kapslit)

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!