Paw Paw (180 kapslit)

Toote kood: 515/515
Jaemüük: 76.20 €
Punktid: 38.89VP
В наличии
  • 180 tabletti (30 päeva pakkumine)
  • Ainulaadne toode, mis on selektiivselt suunatud spetsiifilistele rakkudele
  • Eksklusiivne standardiseeritud koostis

Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


Paw Paw

TOIDULISAND

Kas teadsid?
Asimina triloba, tuntud ka kui tavaline tassikäpp, on väike Ameerika Ühendriikide ja Kanada idaosas kasvav klooniline lehtpuu, mida leidub hästi kuivendatud, sügaval ja viljakal maal. Käpaliste ebameeldiva lõhnaga lehed, oksad ja koor sisaldavad aineid, mida nimetatakse atsetogeenideks.
Millised on selle kasulikud omadused?
Paw Paw on ainulaadne toode, mis on selektiivselt suunatud konkreetsetele rakkudele. Nature's Sunshine kasutab Põhja-Ameerika Paw Paw Paw puu okste ekstrakti, mis sisaldavad kõige kontsentreeritumalt atsetogeniine. Atsetogeniinid on aktiivsed ühendid, mis mõjutavad adenosiintrifosfaadi (ATP) tootmist raku mitokondrites. ATP on peamine energiaallikas teie kehas, mis hoiab kõike liikumas. See on kõrge energiakogusega molekul, mis talletab teie kehas energiat ja annab rakkudele nende toimimiseks vajalikku energiat. Atsetogeniinid reguleerivad selektiivselt ATP tootmist teatud rakkudes ja võivad seeläbi aidata reguleerida ka rakkude verevarustust.
1970. aastate alguses keskendus ülikooli professor dr Jerry McLaughlin esimesena Asimina Triloba, paremini tuntud kui käpikakasvataja. Oma uurimistöödes leidis dr McLaughlin, et see on fütokemikaalide, nn atsetogeniinide allikas. Ta ja tema kraadiõppurid isoleerisid üle 40 sellise atsetogeniini.
Paw Paw on kaitstud mitme USA patendiga ning Paw Paw'i kasutamine üldiselt mitmel otstarbel on kaetud rohkem kui tosina doktor McLaughlinile kuuluva patendiga. Dr. McLaughlin oli Nature's Sunshine'i teadus- ja arendustegevuse asepresident ning litsentseeris oma meetodid ja valemid ainuüksi NSP-le.
Tassikäppa aetakse sageli segamini tema sugulasega, graviola'ga. Dr. McLaughlin testis oma uuringute käigus mitmeid graviola kaubamärke, mida turustati kui paw paw paw. Katsed näitasid, et need graviola-tooted olid ehtsast käpikast oluliselt halvemad. Esiteks ei ole graviolas leiduvatel atsetogeniinidel sama tugevat keemilist struktuuri kui käpikakäpa atsetogeniinidel. Teiseks leidis dr McLaughlin, et need tooted ei olnud standardiseeritud - teisisõnu, atsetogeniinide kogus varieerus suuresti. Parim graviola toode, mida ta testis, oli vaid 4% ulatuses sama võimas kui käpuliha.
Märkus: Aeg-ajalt saame küsimusi teiste toodete kohta, mis sisaldavad sõnu "paw paw". Nature's Sunshine's Paw Paw Paw toode on ainus, mida on uurinud ja arendanud Dr. Jerry McLaughlin ja mida toodetakse tema meetodite järgi.

KOOSTISOSAD:
Paw Paw Twig ekstrakt (Asimina triloba); kapslikest (želatiin, vesi); täiteaine (tselluloos); paakumisvastane aine (magneesiumstearaat).


PEAMISED KOOSTISOSAD:
Sisaldus soovitatavas annuses (6 kapslit):
Tassitammi oksa ekstrakt..............2280 mg.
- atsetogeniinid................................51 mg


SOOVITATAV KASUTAMINE:
2 kapslit 3 korda päevas söögi ajal.
Ärge ületage soovitatud päevast annust.
Toodet ei tohi tarbida rasedad, rasedust planeerivad või rinnaga toitvad naised.


SÄILITUSTINGIMUSED:

Säilitada kuivas ja jahedas kohas, väikelastele kättesaamatus kohas. Pärast avamist säilitada külmikus.

Jäta kommentaar Paw Paw (180 kapslit)

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
21/12/2021

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Paw Paw (180 kapslit)

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!