Omega 3-6-9

Toote kood: 1770
Jaemüük: 19.00 €
Нет в наличии
  • 60 pehmekapslit (10 kuni 20 päeva)
  • Sisaldab asendamatuid rasvhappeid (EFA)
  • Rikkalikult oomega 3, 6 ja 9 oomenaineid 100% linaseemneõlist.

Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


Kas teadsite?

Teaduslikud uuringud näitavad, et Omega-3 (asendamatute rasvhapete (EFA) tarbimine viib südame isheemiatõve riski vähenemiseni. Linaseemneõli on rikas oomega-3-rasvade poolest ning sisaldab ka lignaane ja linoolhapet, mis on teine EFA. Neid kahte rasvhapet nimetatakse "asendamatuteks", sest keha ei suuda neid toota. Kuni viimase ajani uskusid eksperdid, et parimad oomega-3 allikad on kalaõli. Siiski on leitud, et linaseemneõli sisaldab kaks korda rohkem ODE-3 EFA .

Kasulikud omadused

Rasv ei ole alati toode, millel on tervisele kahjulik mõju ja mis aitab kaasa kehakaalu tõusule. Enamikul juhtudel küll. Omega-3 EFA rasvadele on aga iseloomulikud nende positiivsed omadused. Nad aitavad kaasa rakumembraanide taastumisele, pakuvad täielikku rakutoitlustust ja soodustavad ainevahetusproduktide kõrvaldamist. Lisaks on nad olulised aju täielikuks toimimiseks. Omega-rasvhappeid leidub linaseemnetes, merekalades ja rohelistes lehtköögiviljades. Toiduainetest on raske saada vajalikku kogust neid toitaineid. Ja rasvhapped (EFA-d) on eluks hädavajalikud! Mida teha? Inimorganism ju ei sünteesi neid.

Väljapääs on olemas! Toidulisand Omega - 3- 6-9 mõjub positiivselt kogu organismile: parandab rakkude toitumist, aktiveerib ajutegevust, normaliseerib närvisüsteemi ja südame-veresoonkonna tööd. Omega-happeid ei sünteesita organism, mistõttu on oluline rikastada oma igapäevast toiduvalikut kasulike toidulisanditega. Iga kapsel on kaetud kaitsva valguskindla kestaga. Ei sisalda kemikaale ega lisaaineid.

Koostisosad: linaseemneõli (Linum usitatissium), kapslikest (želatiin, glütseriin, vesi, karulaugukate).

Soovitus: Võtke üks või kaks kapslit koos toiduga kolm korda päevas.

Ärge ületage soovitatud päevast annust.

Iga pehmekapsel* sisaldab 1000 mg 100% rafineerimata linaõli (Linum usitatissimum):

Omega-3 ................ 450-600 mg (45-60%).

Omega-6 ................ 130-200 mg (13-20%)

Omega-9 ................ 140-230 mg (14-23%).

Jäta kommentaar Omega 3-6-9

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
21/08/2020

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Omega 3-6-9

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!