Kaltsium-Magneesium

Toote kood: 4702
Jaemüük: 14.64 €
Нет в наличии
  • 120 tabletti (30-päevane varu)
  • Säilitab normaalsed luud, hambad ja lihased
  • Sünergiline segu sisaldab kaltsiumi, magneesiumi ja D-vitamiini.

Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


Kas teadsid?
Meie luud ja lihased ei lõpeta tegelikult kunagi kasvamist ning ehitavad ja parandavad end pidevalt ümber. Selle tervisliku kasvu säilitamiseks vajab keha rikkalikult olulisi toitaineid, nagu kaltsium, fosfor, magneesium ja D-vitamiin. Kaltsiumipuudus võib põhjustada luude nõrgenemist ja poorsust, mis võib viia pikaajaliste terviseprobleemideni.
Millised on eelised?
See sünergiline segu, mis sisaldab 100% või rohkem NRV kaltsiumi, magneesiumi ja D-vitamiini, aitab säilitada normaalseid luid, hambaid ja lihaseid ning immuunsüsteemi normaalset toimimist. See sihipärane koostis tunnistab, et iga mineraal sõltub teineteisest, et organism saaks seda õigesti omastada.
Kaltsium aitab kaasa ka lihaste normaalsele toimimisele ja neurotransmissioonile ning mängib olulist rolli normaalses vere hüübimises ja seedetrakti ensüümide normaalses toimimises. Magneesium aktiveerib organismis rohkem kui 300 ensüümi. Samuti mängib see rolli normaalses valgusünteesis ning aitab kaasa väsimuse ja väsimuse vähenemisele.
See kombinatsioon sisaldab ka D-vitamiini, mis aitab kaasa vere normaalsele kaltsiumitasandile ja immuunsüsteemi normaalsele toimimisele. Fosfor, tsink, vask ja boor aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele toimimisele.
Need toitained on kombineeritud spetsiaalselt koostatud SynerPro® kontsentraadiga, mis sisaldab brokkoli, porgandi, punase peedi, rosmariini, tomati, tumeri, kapsa, greibi ja apelsini bioflavonoide ning hesperidiini.
Ingredients: Di-kaltsiumfosfaat, magneesiumoksiid, kaltsiumbisglütsinaat, brokoli õied (Brassica oleracea var. italica), tsinkoksiid, kapsalehed (Brassica oleracea var. capitata), porgandijuur (Daucus carota), punase peedi juur (Beta vulgaris), rosmariinileht (Rosmarinus officinalis), tomati vili (Solanum lycopersicum), kurkumi juur (Curcuma longa), vaseglükonaat, naatriumboraat, greibi bioflavonoidiekstrakt, hesperidiini bioflavonoidiekstrakt, apelsini bioflavonoidiekstrakt, D3-vitamiin (kolekaltsiferool). Mikrokristalliline tselluloos, hüdroksüpropüültselluloos, karboksümetüültselluloos, magneesiumstearaat, steariinhape.

Soovitus: Võtke 2 tabletti koos toiduga kaks korda päevas.

Ärge ületage märgitud soovituslikku ööpäevast annust.

Neli tabletti annavad SynerPro kontsentraadi baasil järgmisi toitaineid:

D-vitamiini 2,5 μg
Kaltsium 400 mg
Fosfor 250 mg
Magneesium 200 mg
Tsink 7,5 mg
Vask 1mg
Boor 0,5 mg

Jäta kommentaar Kaltsium-Magneesium

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
20/03/2021

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Kaltsium-Magneesium

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!