Pro Active

Toote kood: 64983/64983
Jaemüük: 196.00 €
Punktid: 100.00VP
Laos

Pro Active aitab teil hõlpsasti tervena püsida!


Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


Pro Active

Säilitage oma tervist aktiivselt!

Toidulisandite komplekt

Jah, tervena hoidmine on lihtne! Lihtsalt sööge tervislikult ja pidage meeles sagedast kehalist aktiivsust. Vähem tähtis on, kas sa jooksed, sõidad jalgrattaga või ujud. Oluline on seda regulaarselt teha. Kehaline aktiivsus on lisatud tervisliku toitumise püramiidi kui tervise ja tervisliku vormi aluse.

Loomulikult ei vabasta tihe sportimine teid tervislikust toitumisest. Vastupidi, ainult tervisliku toitumise ja kehalise aktiivsuse kombinatsioon tagab rahuldavad tulemused.

Hakka elama tervislikult! Juba praegu! Pro Active komplekti ja regulaarse aktiivsuse abil märkate kiiresti esimesi positiivseid muutusi! Pro Active annab teile vajalikku energiat, vitamiinide ja mineraalide kompleksi, täiusliku portsjoni valku ja kiudaineid ning palju, palju muud!

Aktiivsus on tervise võti!

Solstic Energy from Nature koosneb energeetilisest guaraanast ja B-vitamiinidest ning selle retsept on välja töötatud igapäevast aktiivsust silmas pidades. Nii et alusta oma päeva kiiresti lisanergiaga, mida naudid tundide kaupa!

SmartMeal aitab teil märgata esimesi tulemusi kiiremini, kui ootate. 24 g veganproteiini aitab sul lihaseid ehitada ning kiudained ning vitamiinide ja mineraalide kompleks tagavad tervisliku enesetunde iga päev!

Collagen+ on palju enamat kui lihtsalt kollageen. C-vitamiin aitab sul pärast treeningut taastuda ja toode täiendab sinu toitumist ka tsingiga, mida kaotad treeningu ajal kiiresti. Kõik Pro Active komplekti tooted sobivad ideaalselt igapäevaeluga. Tänu pulbrilisele vormile ja mugavatele kotikestele saad neid igale poole kaasa võtta.

Hakkame tööle! Olge aktiivne oma tervise säilitamisel!


KOMPLEKTI KOOSTIS:
Solstic Energy from Nature
2 x SmartMeal
Kollageen+


Soovitatav tarbimine:
Kasutage kõiki komplekti kuuluvaid tooteid vastavalt etiketil toodud juhistele.

Jäta kommentaar Pro Active

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
20/08/2019

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Pro Active

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!