Pro Active

Jaemüük: 215.60 €
Punktid: 110.00VP
Laos

Pro Active teeb tervena hoidmise lihtsaks!


Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


Pro Active

Võitle aktiivselt oma tervise eest!

Toidulisandite komplekt

Jah, tervena püsida on lihtne! Kõik, mida sa pead tegema, on õigesti süüa ja meeles pidada, et teed regulaarselt trenni. Pole vahet, kas sa jooksed, jalgrattaga või ujud; oluline on, et sa teeksid seda regulaarselt. Kehaline aktiivsus kuulub tervisliku toitumise püramiidi hulka kui tervisliku eluviisi alus ja vahend, mille abil hoida end vormis.

Loomulikult ei tähenda sage liikumine, et võid eirata hea toitumise tähtsust. Ainult tervisliku toitumise ja kehalise aktiivsuse kombinatsioon annab häid tulemusi.

Alustage tervislikku eluviisi kohe! Pro Active'i abil, kui te regulaarselt treenite, märkate kiiresti esimesi positiivseid muutusi! Pro Active annab teile vajalikku energiat, vitamiinide ja mineraalide kompleksi, täiusliku portsjoni valku ja kiudaineid ning palju, palju muud!

Aktiivsus on tervise võti!

Solstic Energia z Natury (Energia lood usest) on guaraana energia ja B-vitamiinid; see toidulisand on koostatud iga päev aktiivset eluviisi silmas pidades. Alustage oma päeva kerge lisaenergiaga, mis kestab tundide kaupa!

SmartMeal aitab teil näha esimesi tulemusi kiiremini, kui te ootate. 24 g veganvalku aitavad ehitada lihaseid, samas kui kiudained ning komplekssed vitamiinid ja mineraalained tagavad, et tunned end iga päev tervena!

Collagen+ on kindlasti rohkem kui lihtsalt kollageen. C-vitamiin aitab sul treeningust taastuda ja toode täiendab sinu toitumist ka tsingiga, mida kaotad treeningu ajal kiiresti. Kõik Pro Active komplekti kuuluvad tooted sobivad ideaalselt sinu igapäevaellu. Tänu pulbrilisele vormile ja mugavatele kotikestele saad need toidulisandid kõikjale kaasa võtta.

Hakka tööle! Võitle aktiivselt oma tervise eest!


Komplekti koostis:
Solstic Energia z Natury (Looduse energia)
2 x SmartMeal
Kollageen+


Soovitatav annus: Soolo, mis on valmistatud ja manustatult, ja mis on ette nähtud kasutamiseks:
Kõik komplekti kuuluvad tooted tuleb tarbida vastavalt etiketil olevatele soovitustele.

Jäta kommentaar Pro Active

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
20/08/2019

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Pro Active

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!