Ilu

Jaemüük: 215.60 €
Punktid: 110.00VP
Laos

TERVIST JA ILU!


Salvesta see oma seinale, et sa ei kaotaks linki sellele tootele:


Tervislik ja ilus

Meil pole kahtlustki, et tõeline ilu tuleb seestpoolt ja sõltub suuresti teie tervisest. Kui me räägime tervest ja siledast nahast, läikivatest juustest ja tugevatest, ilusatest küüntest, siis peame sageli silmas igasuguseid ilutooteid ja hoolitsusi. Samal ajal vajavad meie nahk, juuksed ja küüned ennekõike korralikku toitu seestpoolt ja tuge suurepärase tervise näol.

Ilu tuleb seestpoolt!

Kollageen on meie klientide absoluutne lemmik. Nad valivad seda kauni naha ja kauakestva nooruslikkuse saavutamiseks. Iga annus toodet sisaldab koguni 17g kollageenipeptiide. Selline kogus teeb meie kollageeni konkurentidest väljapoole.

Tsinki seostame ilusa ja terve naha, samuti säravate juuste ja küüntega. See on tõsi, kuid ALT Zinc on ka pruunvetikas, mis aitab hoolitseda sobiva kaalu eest.

Antioksüdandid - Te ilmselt teate, kui suur mõju neil on meie tervisele. Võideldes vananemisprotsessi eest vastutavate vabade radikaalide vastu, on nad ka iluhoolduse puhul hindamatu liitlane. Ilukomplektist leiate Zambrosa poolt pakutavate antioksüdantide kolmekordse jõu, samuti Grepain, antioksüdandid ja C-vitamiin.

C-vitamiinil on komplektis eriline roll. See on tugev antioksüdant, kuid vastutab ka terve naha jaoks olulise kollageeni tootmise eest.

Aloe mahl on samuti üks meie naisklientide lemmikuid. Sellel on positiivne mõju naise suguelunditele ja see reguleerib menstruatsioonitsüklit. See on kasulik ka terve naha säilitamiseks.

Super Complex on hulk vitamiine ja mineraalaineid, mida me vajame iga päev. See on ka antioksüdantide, nagu C- ja E-vitamiinide ning seleeni allikas.


Komplekti koostis:
Kollageen
Tsink ALT
Grepain ja antioksüdandid
Aloe mahl
C-vitamiini bioflavonoidid
Superkompleks
Zambrosa


Soovitatav tarbimine:
Kasutage kõiki komplektis olevaid tooteid vastavalt etiketil toodud soovitustele.

Jäta kommentaar Ilu

Kirjuta arvustus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!
10/01/2022

Kirjutage kommentaar või esitage küsimus toote kohta Ilu

Esita küsimus
Märkus: HTML-i ei tõlgita!